Síťový Dohledový Systém - MICRO
Portál Portál Beta E-shop Měření energie Domácí dorozumívací technika Diskuzní fórum Dokumentace

SDS µ : programování SDS-C

Na tomto webu bude postupně umístěna kompletní nápověda pro výrobek SDS MICRO.

SDS-C je název programovacího jazyka. Jedná se zde o textový zápis programu, který umí výrobky řady OnlineTechnology provádět. Tento program vytváříte vy - uživatel zařízení. Zakoupíte si výrobek, napíšete si svůj program v SDS-C podle své potřeby, tento program do výrobku pomocí vhodného nástroje nahrajete a v ten okamžik se program ihned začne ve výrobku vykonávat.

Také můžete do zařízení nahrát vlastní webovou stránku. Tato webová stránka může aktivně spolupracovat s vaším SDS-C programem, nebo jen aktivně zobrazovat stav zařízení... realizovat se dá téměř cokoliv.

Aby jste toto vše dokázali, musíte v první řadě umět program zapsat - to znamená, musíte umět programovat v programovacím jazyce SDS-C. Zde jsou uvedeny všechny potřebné návody a vzorové příklady. Pokud nejste schopni programovat, můžete si alespoň stáhnout vzorový příklad a ten si dle svých schopností upravit a použít jej. Všechny příklady a návody jsou k dispozici na tomto webu, a to zcela bezplatně a bez nutnosti registrace atd.

Prozatím použijte následující odkazy: (nový návod bude postupně připraven a uveden zda, do té doby...)

Úvodní stránka o SDS-C

Naučte se programovat v SDS-C

Pro programování a nahrání programu do zařízení potřebujete speciální program, zdarma ke stažení zde (WinEXE pro SDS-C).